každý den pro Vás může být požitkem - v interiéru vybaveném od nás

Vítáme Vás na stránkách Brother & Duck. Těší nás, že Vám můžeme představit naši společnost a s ní také portfolio nabízených služeb a produktů. Naše společnost je firma s tradicí od roku 2005. Specializujeme se na poskytování služeb a poradenství v oblasti interiérového vybavení. Osobní dialog a potřeba setkávání se s Vámi jsou pro nás nejdůležitější devizou pro naši činnost i obchod.

Věříme, že všechny prostory v interiéru by měly být pojednány tvůrčím způsobem a naplněny řadou elegantních řešení pro moderní, ekologické a inteligentní bydlení, v němž budou hrát hlavní roli ekologické materiály, které neškodí životnímu prostředí a zároveň splňují vše, co se od moderních materiálů žádá.

Naší doménou v sortimentu jsou obklady a dlažby, koupelnové vybavení, kuchyně, kuchyňský nábytek a doplňky od předních světových výrobců. Pyšníme se exkluzivním zastoupením několika značek na českém trhu. Překrásné obklady a dlažby z dílny firmy Mutina či Mosa v sobě skrývají nečekané možnosti. Technicky dokonalé, designové kuchyně Valcucine nabízející několik variant řešení výborně doplňuje poctivé a kvalitní nádobí italské značky KN Industrie.  Židle amerického výrobce Emeco snoubí úžasný design a ekologii. Gumová umyvadla Boing či japonské mozaiky Inax patří mezi lahůdky v portfoliu značek. Zároveň zastupujeme přední značky, jako jsou Axor a Hansgrohe, Colombo, Koh-i-noor, Colorker a jiné.

 

Patrneři programů: UniCredit Bank a MasterCard Elite program